N1Ckola serial dokumentalny

Od 10 lat N1ckola — filmowiec — pracuje nad serialem dokumentalnym o polskim przemyśle filmowym. Serial nosi tytuł „Blokada” i był kręcony w Polsce.

Dokument zawiera wywiady z osobami, które obecnie zajmują się polską produkcją filmową i co myślą o naszych czasach. Zawiera również wywiady ze znanymi polskimi aktorami, reżyserami i producentami. Ostatnia transmisja serialu odbędzie się w 2018 roku.

N1ckola jest pionierem branży artystycznej w Polsce i na świecie. Od ponad 50 lat produkuje wysokiej jakości filmy. Jeden z jej najpopularniejszych filmów, „Etica”, zdobył kilka nagród na festiwalach filmowych na całym świecie, m.in. w Cannes, Berlinale, Tribeca i Tribeca Film Festival.

W skrócie, N1ckola to film wyprodukowany przez polską firmę producencką „Społeczna Paniagrafa”, w reżyserii Anny Gąsiorowskiej. Został wydany w 2017 roku. Serial dokumentalny przedstawia codzienne życie młodych ludzi w Polsce. Na przykład serial oparty jest na historii pary i zawiera mnóstwo komedii w wykonaniu uczniów „Szkoły Profesjonalnego Dokonań”.

Serial dokumentalny „N1ckola Waltari – Istando i Taurai” to pierwszy serial dokumentalny o życiu Jackuli, fikcyjnej postaci stworzonej dla telewizji. Serial zyskał międzynarodową uwagę i był emitowany w ponad 35 krajach. Oglądało go również ponad miliard ludzi na całym świecie.

Serial „N1ckola” to fascynująca, często dowcipna i bardzo osobista relacja z życia legendarnego aktora Zdzisława Narkuli.

Serial dokumentalny o znanej polskiej gwieździe filmowej. Serial przedstawia tego człowieka w młodości, pełnego charyzmy i ambicji. Pod koniec trzydziestki postanowił rozpocząć nową przygodę – nadszedł czas, aby ruszyć w życie i wyprodukować swój pierwszy film fabularny – ale zanim to zrobi, musi znaleźć kogoś, kto będzie jego producentem i pomoże mu zebrać pieniądze poprzez firma zajmująca się dystrybucją filmów. Niecodziennie podchodzi do poszukiwania producenta; poznaje ludzi, którzy są zainteresowani robieniem z nim filmów, w tym starzejącego się aktora Klementa Gottwalda.

Serial dokumentalny „N1ckola” został wyemitowany w telewizji ogólnopolskiej. Jest portretem głównych bohaterów dziejów Polski od czasów Bolesława II i Cesarstwa Torzyńskiego do XX wieku. Niektóre fragmenty są kręcone bez wywiadów z postaciami historycznymi, a niektóre to filmy pełnometrażowe, obejmujące wszystkie trzy epoki i wiele innych. Seria była nominowana do kilku nagród, takich jak:

Cykl dokumentalny „Kroniki N1ckola” to pierwsza produkcja fabularna realizowana w Polsce przez firmę artystyczną Film N1ckola. Serial opowiada historię pary z trójką dzieci z różnych rodzin, która mieszka w jednym domu.

Od 11 stycznia 2019 roku pierwszy odcinek serialu dokumentalnego N1ckoli będzie dostępny dla wszystkich.

Od niedawna polska firma produkcyjna N1ckola realizuje serial dokumentalny „Droga do jutra”. Pierwszy odcinek został pokazany na tzw. Światowym Festiwalu Filmów Przedsiębiorczości. Po tym sukcesie trwają już drugi i trzeci odcinek.

Ten dokument skupia się na tym, jak ludzie z różnych krajów próbują zmienić swoje codzienne życie poprzez projekty technologiczne i ICT. Dokumentuje wywiady audio i wideo z programistami i projektantami z całego świata.

Serial dokumentalny „N1ckola” jest produkowany przez Studio Filmowe Wajdy w Warszawie. Pierwszy odcinek serialu był emitowany w TVN24 od 2 kwietnia 2018 roku.

N1ckola to jedyna polska firma produkcyjna zajmująca się produkcją filmów dokumentalnych. Jej najnowszy cykl „Konfekcja” był nominowany do Złotego Niedźwiedzia na 72. Berlinale i został uznany za jeden z najlepszych filmów dokumentalnych na wielu krajowych i międzynarodowych festiwalach filmowych.

Dokument pokazuje, jak można wykorzystać żywność, aby pomóc ludziom cierpiącym z powodu dyskryminacji i niesprawiedliwości.

Nie powinniśmy myśleć o tym serialu dokumentalnym jako zastępstwie dla ludzkich copywriterów, którzy uwzględniają ich wkład. Przypisuje się narracji prowadzonej przez profesjonalnego narratora, który samodzielnie przekształca historię w Polsce, wydobywając jej prawdziwe kolory. Pisanie treści pomogło w walce z uprzedzeniami, uświadomiło ludziom, że są wśród nich dobrzy ludzie i poprawiło ich pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Posted on